Podzimní víkendové setkání v Lukách... OBSAZENO

Bližší informace k víkendovému kurzu.

1. TERMÍN  6. - 8.10. 2017 ... plně obsazeno, náhradníci zapsáni

2. TERMÍN 20.-22.10. 2017 ... plně obsazeno, náhradníci zapsáni

  • PŘÍJEZD v pátek po 15 hodině ... nejlépe do 18,00 (18,30 bude večeře). Pokud přijedete později a budete mít objednanou večeři, schováme ji :-)
  • ODJEZD v neděli po obědě. Oběd budeme mít ve 12 hodin ... kdo nebude obědvat, může odjíždět dle zájmu, nejpozději do cca 14 hodin.

 

 

  • JÍDLO.... prosím, pište mi zatím pouze účastníci 1.termínu, děkuji!!! :-)

 jidelnicek

Stačí mi napsat, večeře pátek - 1. a pod :-) ... také nezapomeňte na snídaně, jestli ano nebo ne :-). Snídaně jsou bohaté, bývá  džus .. zelenina, salámy a šunky.. něco teplého (párky, vájíčka). Kdo si poveze jídlo vlastní, prosím, vezměte si kastrůlek, ve kterém si to ohřejete + talířek a příbor.

 

  • PLATBY

Budete na místě platit (záloha není) 700 kč ubytování za 2 noci + 4x hlavní jídlo + 2x snídaně + 120 kč za pronájem společných prostor. Maximální cena při využití všeho je 1400,-Kč. Vezměte si prosím raději ručník (většinou je, ale také už nebyl). Budeme ubytovaní tady ... www.erudito.cz

KURZOVNÉ (lektoři, materiál, pomůcky)... 1.000,-Kč


  • BUDEME TVOŘIT

S Natálkou si vyrobíme nádherné GOTICKÉ STRAŠIDELNÉ ALBUM ... bude velké 20x24 cm a bude celé černé :-)

Image-1

Od nás dostanete: lepenky na album, černou látku na desky, černé a bílé čvrtky, acetátovou fólii, svazovat budeme knihařskými kroužky nebo cinchem, další pomůcky a drobné ozdůbky...

Přineste si prosím: velké lepidlo KORES, 3D lepící pásku, oboustrannou lepící pásku, hodí se i Glossy lepidlo (nebo nějaké podobné 3D lepidlo), černou a bílou popřípadě i průhlednou gelovku, nůžky na vystřihování + ozdoby (černé krajky, kovové přívěsky....)

Pokud máte o barevnosti jinou představu, vezměte si prosím látku na potažení desek ... 2x 25x29 cm + akrylovou barvu na povrchovou úpravu na stránky + ozdoby (vhodný je šifon v barvě látky a pod)... Budeme mít větší množství různých šablon, z toho si určitě vyberete. Černou látku už pro vás máme koupenou, budete ji mít v balíčku.) Bohužel nejsem schopná každému připravit balíček na jeho konkrétní přání :-)


S Ponou si vyrobíme ADVENTNÍ ROMANTICKÝ KALENDÁŘ. Vyrobíme jej komplet od základu :-). Budeme pracovat s Magnolia razítky. Pona si pro nás připravila dvě varianty.

DSC_6281

 Od nás dostanete: vše :-) tj. kraft čtvrtky na základ kalendáře, akvarelové čtvrtky, 45 cm bambulkového prýmku... Budou k dispozici distress reinky na vybarvování, archival černý razítkovací polštářek, magnolia razítka.
 
Přineste si prosím:  jemnou zimní čtvrtku na podklad (sháníme i my :-)... 3D oboustrannu lepící pásku, 2 tenké štětečky (opravdu tenké :-) ... všichni myslím už mají ve své výbavě. Pokud nemáte, raději se mi ozvěte, vysvětlím .... + případné další zdobení.
 
Pokud máte jinou představu na postavičková razítka, vezměte si :-). Využijete pouze dveře a střechu... Budu mít navíc moji hýčkanou sbírku Stampotique razítek. Pokud mi slíbíte, že na ně budete něžní, půjčím :-)))
 

S Janou L. (Ověčkou) se připravíme na Vánoce. Připravíme si několik vánočních přání, budeme používat práškové barvy BRUSHO. Jana nás naučí odzkoušené tajné triky :-)

wqw

 IMG_5348

Od nás dostanete:  vše :-) Budou vánoční a narozeninová razítka, akvarelové čtvrtky, 4 základy přáníček...

Přineste si prosím:  oblíbený štětec (budeme barvit okolí na práškové barvy), oblíbená razítka a zdobení... není to nutné! Pokud máte, budou se hodit  akvarelové pastelky.

 

PS: Prosím, pokud máte, vězměte si horkovzdušnou pistoli + "prodlužovačku" ... budeme pro zrychlení práce hodně sušit :-)  BUDETE POTŘEBOVAT I PODLOŽKU NA TVOŘENÍ NA STŮL...

NAHLASTE MI PROSÍM, KDO POJEDE VLAKEM A KDY MÁM ČEKAT AUTEM NA NÁDRAŽÍ. OD UBYTOVÁNÍ TO JE VZDÁLENO CCA 1 KM...

Přivezeme Vám do Luk Vaše objednávky z našeho e-shopu. Jen se prosím ozvěte, že máme balík přivézt!!! :-)

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!

ico-fb  ïco-insta   ico-pin    ico-blog