Podzimní víkendové setkání v Lukách... OBSAZENO

Bližší informace k víkendovému kurzu.

1. TERMÍN  6. - 8.10. 2017 ... plně obsazeno, náhradníci zapsáni

2. TERMÍN 20.-22.10. 2017 ... plně obsazeno, náhradníci zapsáni

  • PŘÍJEZD v pátek po 15 hodině ... nejlépe do 18,00 (18,30 bude večeře). Pokud přijedete později a budete mít objednanou večeři, schováme ji :-)
  • ODJEZD v neděli po obědě. Oběd budeme mít ve 12,30 hodin ... kdo nebude obědvat, může odjíždět dle zájmu, nejpozději do cca 13,30 hodin.

 

 

  • JÍDLO.... prosím, pište mi do 14.10.... děkuji!!!

 jidelnicek

Stačí mi napsat, večeře pátek - 1. a pod :-) ... také nezapomeňte na snídaně, jestli ano nebo ne :-). Snídaně jsou bohaté, bývá  džus .. zelenina, salámy a šunky.. něco teplého (párky, vájíčka). Kdo si poveze jídlo vlastní, prosím, vezměte si kastrůlek, ve kterém si to ohřejete + talířek a příbor.

 

  • PLATBY

Budete na místě platit (záloha není) 700 kč ubytování za 2 noci + 4x hlavní jídlo + 2x snídaně + 120 kč za pronájem společných prostor. Maximální cena při využití všeho je 1440,-Kč. Vezměte si prosím raději ručník (většinou je, ale také už nebyl). Budeme ubytovaní tady ... www.erudito.cz

KURZOVNÉ (lektoři, materiál, pomůcky)... 1.000,-Kč


  • BUDEME TVOŘIT

S Natálkou si vyrobíme nádherné GOTICKÉ STRAŠIDELNÉ ALBUM ... bude velké 20x24 cm a bude celé černé :-)

Image-1

Od nás dostanete: lepenky na album, černou látku na desky, černé a bílé čvrtky, acetátovou fólii, svazovat budeme knihařskými kroužky nebo cinchem, další pomůcky a drobné ozdůbky...

Přineste si prosím: VELKÉ tuhé lepidlo KORES v tyčince (ne zbytek v tubě !!!! :-)), 3D lepící pásku, oboustrannou lepící pásku, hodí se i Glossy lepidlo (nebo nějaké podobné 3D lepidlo), černou a bílou popřípadě i průhlednou gelovku, nůžky na vystřihování + ozdoby (černé krajky, kovové přívěsky....), papírové kytky (jakákoliv barva, dobarvíme je), emboss. prášky (nejlépe černý, zlatý apod.), větší plochý štětec, archival nebo stazon, špachtli nebo starou kreditku, tavnou pistoli, podložku na stůl!!! + staré noviny

Pokud máte o barevnosti jinou představu, vezměte si prosím látku na potažení desek ... 2x 25x29 cm + akrylovou barvu na povrchovou úpravu na stránky + ozdoby (vhodný je šifon v barvě látky a pod)... Budeme mít větší množství různých šablon, z toho si určitě vyberete. Černou látku už pro vás máme koupenou, budete ji mít v balíčku.) Bohužel nejsem schopná každému připravit balíček na jeho konkrétní přání :-)


S Ponou si vyrobíme ADVENTNÍ ROMANTICKÝ KALENDÁŘ. Vyrobíme jej komplet od základu :-). Budeme pracovat s Magnolia razítky. Pona si pro nás připravila dvě varianty.

DSC_6281

 Od nás dostanete: vše :-) tj. kraft čtvrtky na základ kalendáře, akvarelové čtvrtky, 45 cm bambulkového prýmku... Budou k dispozici distress reinky na vybarvování, archival černý razítkovací polštářek, magnolia razítka.
 
Přineste si prosím:  jemnou zimní čtvrtku 12" na podklad (sháníme i my :-)... 3D oboustrannu lepící pásku, 2 tenké štětečky (ne s nádržkou vody a musí být opravdu tenké, malinké :-) ... všichni myslím už mají ve své výbavě. Pokud nemáte, raději se mi ozvěte, vysvětlím .... + případné další zdobení.
 
Pokud máte jinou představu na postavičková razítka, vezměte si :-). Využijete pouze dveře a střechu... Budu mít navíc moji hýčkanou sbírku Stampotique razítek. Pokud mi slíbíte, že na ně budete něžní, půjčím :-)))
 

S Janou L. (Ověčkou) se připravíme na Vánoce. Připravíme si několik vánočních přání, budeme používat práškové barvy BRUSHO. Jana nás naučí odzkoušené tajné triky :-)

wqw

 IMG_5348

Od nás dostanete:  vše :-) Budou vánoční a narozeninová razítka, akvarelové čtvrtky, 4 základy přáníček...

Přineste si prosím:  oblíbený štětec (budeme barvit okolí na práškové barvy), oblíbená razítka a zdobení... není to nutné! Pokud máte, budou se hodit  akvarelové pastelky.

 

PS: Prosím, pokud máte, vězměte si horkovzdušnou pistoli + "prodlužovačku" ... budeme pro zrychlení práce hodně sušit :-)  BUDETE POTŘEBOVAT I PODLOŽKU NA TVOŘENÍ NA STŮL...

NAHLASTE MI PROSÍM, KDO POJEDE VLAKEM A KDY MÁM ČEKAT AUTEM NA NÁDRAŽÍ. OD UBYTOVÁNÍ TO JE VZDÁLENO CCA 1 KM...

Přivezeme Vám do Luk Vaše objednávky z našeho e-shopu. Jen se prosím ozvěte, že máme balík přivézt!!! :-)

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!

PS: K dispozici budou dva strojky Big Shot... pro potřebu výřezů na naše projekty. Pokud si budete chtít řezat větší množství na domácí tvoření, vezměte si prosím svoje řezací desky. Bohužel se hodně ničí a nejsou započítány v ceně kurzovného :-). Budu moc ráda, když i zvážíte opotřebování šablon. Je mi trapné nad vámi stát a počítat, kolik toho řežete :-). To stejné platí i pro razítkování domů... moc prosím, vlastní papíry a razítkovací podušky.  Děkuji za pochopení!!!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.