Podzimní víkendové setkání v Lukách 2018... OBSAZENO

Bližší informace k víkendovému kurzu.

1. TERMÍN 19.- 21.10. 2018... plně obsazeno, možnost hlášení do náhradníků

2. TERMÍN 2. - 4.11. 2018

  • PŘÍJEZD v pátek po 15 hodině ... nejlépe do 18,00 (18,30 bude večeře). Pokud přijedete později a budete mít objednanou večeři, schováme ji :-)
  • ODJEZD v neděli po obědě. Oběd budeme mít ve 12,00 hodin ... kdo nebude obědvat, může odjíždět dle zájmu, nejpozději do cca 13,30 hodin.
  • JÍDLO... PROSÍM, PRVNÍ TERMÍN... VYBERTE SI A NAPIŠTE MI CO NEJDŘÍVE, DĚKUJI!!! :-). Jídlo si můžete přivézt svoje, v pokojích jsou ledničky + společná mikrovlná trouba a vařič.

jidlo

  • PLATBY

Budete na místě platit (záloha není) 700 kč ubytování za 2 noci + 4x hlavní jídlo + 2x snídaně + 140 kč za pronájem společných prostor. Cena při využití všeho je cca 1550,-Kč. Vezměte si prosím raději ručník (většinou je, ale také už nebyl). Budeme ubytovaní tady ... www.erudito.cz

KURZOVNÉ (lektoři, materiál, pomůcky, ubytování lektorů)... 1.400,- Kč


  • Letos si užijeme MIXED MÉDIA... BUDEME TVOŘIT

S Jitkou D. si vyrobíme obrázek na zeď ... LAPAČ SNŮ ... bude to velké a úžasné patlání. Dostanete rámeček 21x30 cm, zasníte se... a bude hotovo....

35893235_1717698178325319_4452540454860226560_n

Od nás dostanete: dřevěný rámeček IKEA, bílý Balakryl, barevné spreje, akrylové barvy, strukturovací pasty, výsek kulaté krajky na střed lapače, plastová šablona peří...

Přineste si prosím: různé krajky (stačí zbytky), zajímavé knoflíky, a další ozdoby... tekutý Herkules, štětec na lepidlo... Pokud máte možnost, vezměte si větvičku vřesu (utrženou, nevysušenou), větvičky, listy.. apod. .. dá se do obrázku zakomponovat a vypadá moc hezky...

Pokud obraz nechcete, můžete si vytvořit "klasický lapač" Budou k dispozici akrylové barvy, korálky, špagátky, bílé peří.... to si dobarvíme podle barvy středu lapače... Lapače jsou převzaty z Oucmanic, kurzu firmy Aladine :-). V tomto případě se ale ozvěte předem, abych změnila balíček!!!

lapac12

*********************************************************************************

S Pavlou Hozíkovou budeme tvořit TRAVELER´S NOTEBOOK... vše bude opět technikou mixed média, na desky použijime speciální papír z celulózy a latexu, každý dostane kvalitní deníček od Dylusions, kde budeme "patlat" různé vzory a zkoušet zajímavé techniky. Práce Pavly můžete obdivovat na jejím blogu.

000

Od nás dostanete: speciální karton na desky, speciální sadu pro tento kurz - citátové samolepky + barevné mixed samolepky, deníček; svačinový papír, budeme používat šablony, pasty...

Vezměte si: tuhé lepidlo KORES!!!! + razítkovací barvu např. archival, stazon nebo versafine a oblíbená razítka, která budete v deníčku chtít.

Ve volných chvílích bude k dispozici pomůcka na šití vlastních sešitků... na šití použijeme papíry, které si vytvoříte pomocí Gelli plate. Pokud budete chtít na proložení papíry vlastní, vezměte si :-) ... to platí i na průhledné složky ... bude na půjčení tavička (vezměte si euroobaly). Kdo má, využije se tu i deska na rýhování. Sešitky budou velké 11 x 21 cm... potřebujete na to papíry 22 na šířku a 21 na výšku cm. Kraft čtvrtku na desky máte v balíčku.

*********************************************************************************

Budeme tvořit i se značkou Aladine, Magda a Iva nás zasvětí do tajů GELLI PLATE. S touto technikou mají velké zkušenosti, zkusíme si transfer obrázku z časopisu, použijeme razítka, šablony... hotové motivy pak využijeme i s Pavlou v deníčku, přebytečné (cvičné) papíry můžete použít i v ručně šitém deníčku.

20180828_213802

*********************************************************************************

Vezměte si prosím podložky na tvoření, pravítko, tužku, řezačku, oblíbená razítka apod... nic speciálního na naše víkendové setkání nepotřebujete. Pro nudící bude opět práce navíc :-).

*********************************************************************************

Budeme mít i novinkové zboží na prohlédnutí a koupi v hotovosti s 10% slevou ... navíc bude možnost platby kartou, v tomto případě bude sleva 8% :-).

*********************************************************************************

Na 2.termín Verča K. nabízí místa v autě z Prahy.

Na 1.termín se hledá doprava z Olomouce pro Martinu S.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.