Čím psát v albech? ... fixy, popisovače, gelová pera, linery...

Mezi moje nejoblíbenější značky patří popisovače od MITSUBISHI PENCIL a jejich UNI PIN FINE LINERy.

Mají vynikající psací / kreslicí liner pro profesionální umělce i výtvarníky.. .a samozřejmě i pro nás, nadšené deníkáře a scrapbookáře na psaní :-) 

Linery mají speciální inkoust Super Ink. Super Ink společnosti Mitsubishi, která nabízí vysoce intenzivní, voděodolné a blednutí odolné linky vhodné pro práci, která musí vydržet věčně. Rychle zasychá, takže při mazání stop po tužce je rozmazávání omezeno na minimum.Snadné použití v kombinaci např. s akvarely, inkoust se na vlhkém povrchu nerozpíjí. Skvělé na kreslení a skicování. Zpevněný ocelový hrot je dostatečně dlouhý pro použití se šablonami. Uni Pin využívá technologii

Nejvíce na psaní v denících používám hrot 01, tj. 0,1mm. Nepropíjí, píše jasně... po zaschnutí se nerozmazává.

aa20230223_144335

V naší nabídce najdete:

 

 

A čím psát na černé nebo tmavé papíry? Jednoznačně zůstaneme u stejné značky, tentokrát vyhrává řada uni-ball Signo.

Patentovaný gelový ink je odolný vůči vodě a chemikáliím. Nabízí extrémně komfortní psaní a rovnoměrnou nepřerušovanou linku 1 nebo 0.5 mm po celou dobu používání až do konce náplně. Má pignemtový inkoust.

Nepropisuje skrz papír, noviny a ani jemný pergamen. Gelly Roll se hodí na jakékoliv psaní a kreslení. Certifikováno "Art and Craft Material institute".

Budete je používat déle než jakákoliv jiné gelové pero. Malujte jako s tužkou, i nejmenší motivy ve stejně tenké linii. Pevný hrot zaručuje přesnou aplikaci.

 20230223_163418

V naší nabídce najdete:

 

 

Kdo píše raději tenčeji...

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.