MÁME NOVÝ "SYSTÉM" OBCHODU

Vítáme Vás v našem "novém" e-shopu.

Pro Vaše  (a vlastně i naše :-)) pohodlnější nakupování a i díky novým nařízením EU, která budou platit od příštího roku,  jsme přešli od září na nový systém.

Bohužel představy se neslučují s realitou a tak se stále posouvá 100% stav :-(.  Přechod na nový systém je složitější, než jsme čekali. Zboží postupně doupravíme a přeřadíme do správné kategorie. DO konce týdne by vše mělo být už vpořádku.

Doufáme, že vás přechod nezaskočí a budete u nás i nadále rádi nakupovat. Bohužel se nepodařila převést historie objednávek a samozřejmě vaše zakódovaná hesla. Prosíme, registrujte se znovu. Stačí RESETOVAT VAŠE HESLO.  Klikněte prosím TADY a zadejte váš email, který jste dosud používali. Na tento email Vám přijde heslo nové.

Postup:

  • Klikněte na PŘIHLÁŠENÍ ... najdete jej nahoře vpravo
  • Klikněte na RESETOVAT HESLO
  • Vyplníte Váš email, který jste používali u vás v obchodě... pokud systém email nenajde, registrujte se prosím jako nový zákazník.
  • Na email Vám přijde zpráva, díky které se dostanete nově do obchodu
  • Zkontrolujte prosím všechny vaše údaje a doplňte ty, které chybí. Hlavně doplňte číslo popisné, bohužel se nám nepodařilo přenést.

Jako poděkování, pro prvních 100 objednávek, máme jedinečné placky. Grafické zpracování je opět od Ekulky. S námi se totiž ŠETŘÍ AŽ OD ZÍTŘKA :-)!

Všechny objednávky, které jste uskutečnili dříve a jsou neodeslané nebo v rezervaci, samozřejmě platí a vedeme je. Klasicky Vám objednávky sloučíme a odešleme. Informujte se prosím na obchod@hurapapir.cz

Děkuji za pochopení... jak mne mnohé znáte, já se stále držím toho, že jednoduše to jít prostě nemůže :-)

Přeji Všem nádherný začátek září!

Jitka Dušáková

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.