Scrapbookové ONLINE KURZY - vyzkoušené i nevyzkoušené :-)

Asi i díky covidu se kurzy na celém světě hodně přesunuly do online prostředí. Je to skvělé hlavně pro ty, co si netroufnou / nemohou / nechtějí za kurzy cestovat :-)

Vyzkoušela jsem jich za ty dva roky hodně a ujistila se, že jazyk lektorky není problém. Tím, jak lektoři mají natočena videa s postupy, zvládla jsem polštinu, ruštinu, angličtinu... dá se říci bez problémů :-)

 81938096_594199764701904_5727417255189282816_n

MOJE VYZKOUŠENÉ ČESKÉ KURZY:

  • NATY LYSAK

Lektorka našich pobytových kurzů Naty Lysak má na facebooku online kurzy, které jedou stále. Jednotlivé postupy jsou natočené, zvládne je bez problémů i začátečník. Tvoří se podle nich krásně.

Naty můžete kontaktovat přímo na faceooku a kurzy si s ní domluvit osobně. Najdete ji tady.... https://www.facebook.com/natalya.lysak.73

  • REJKA

je další papírová letorka, která se specializuje na různé SD a hýbací prvky v albech. Absolvovala jsem u ní velký papírový kurz na hýbací prvky. Její stránky s nabídkou najdete ZDE.

  • ADÉLA VLASÁKOVÁ

se specializuje na drobnější papírové projekty - různá minialba, která jsou pak jako hezký dárek pro Vaše blízké. U Adély jsem tvořila 2x, jednou směs minialb a pak zimní, s medvědy. Informace najdete TADY.

 

MOJE VYZKOUŠENÉ ZAHRANIČNÍ KURZY:

  • OLGA BIELSKA

polská lektorka, které opravdu jede. Stále nové a nové parádní kurzy se spoustou nápadů. Tady máte v ceně jednoho kurzu tolik "vychytávek" .... že po absolvování jednoho kurzu máte spoustu možností, jak oživit vaše projekty, Olga se hodně zaměřuje na hýbací a 3D prvky. Přehled kurzů najdete tady.

Každý kurz má svoji facebookovou stránku, na které najdete jednotlivá videa. Olga má natočený kompletní postup, vyrábí zároveň svoje album. Vůbec se nebojte polštiny, vše je srozumitelné a míry píše na papír... pokud by někdo nerozuměl. Tvořila jsem lesní album,výroba zabrala více jak 20 hodin. Nyní mám zaplacené další 4 kurzy a hledám na ně čas :-)

20220114_153251_resized

Polské kurzy najdete zde.

  • STAMPERIA

Na těchto stránkách TADY najdete kurzy, kde je více lektorů a pracují s materiály od Stamperie. Jsou tu jak kurzy zdarma, tak placené.

Já mám zaplacené a tvořím Pop up Album Box. Tento kurz najdete TADY. Lektorka konkrétně v tomto kurzu mluví rusky :-) No, dávno, dávno jsem z ruštiny maturovala a byla jsem teď překvapená, že rozumím. Opět je vše srozumitelně  ukázáno ve videích. I pro ty, co se ve škole nesetkali s ruštinou, by to neměl být problém.

convert

 

DOPORUČENÉ KURZY OD ZÁKAZNÍKŮ:

Máte vyzkoušené, popřípadě znáte, osvědčené kurzy? Napište nám, rádi zveřejníme.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.