Jarní víkendové setkání - TERMÍN 12. - 14.4. 2019

Kód: 74017
400 Kč
Obsazeno
Položka byla vyprodána…

Dubnové víkendové setkání :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bližší informace k víkendovému setkání.

  • PŘÍJEZD v pátek po 15 hodině ... nejlépe do 18,00 (18,30 bude večeře). Pokud přijedete později a budete mít objednanou večeři, schováme ji :-)
  • ODJEZD v neděli po obědě. Oběd budeme mít ve 12,00 hodin ... kdo nebude obědvat, může odjíždět dle zájmu, nejpozději do cca 13,30 hodin.
  • JÍDLO... výběr upřesníme cca 14 dnů před odjezdem :-). Jídlo si můžete přivézt svoje, v pokojích jsou ledničky + společná mikrovlná trouba a vařič.

 

PLATBY

Budete na místě platit (záloha není) 700 kč ubytování za 2 noci + 4x hlavní jídlo + 2x snídaně + 140 kč za pronájem společných prostor. Cena při využití všeho je cca 1550,-Kč. Vezměte si prosím raději ručník (většinou je, ale také už nebyl). Budeme ubytovaní tady ... www.erudito.cz

KURZOVNÉ (lektoři, materiál, pomůcky, ubytování lektorů)... celkem 1.400,- Kč (nyní záloha 400,-Kč; 1.000 Kč na místě). 

 

BUDEME TVOŘIT

S Natálkou ALBUM V KNIZE... ozdobíme desky (využijeme pasty, šablony, akrylové barvy) a vytvoříme si několik prvních stránek. Vezměte si fotografie, které budete chtít v albu použít.

Budete potřebovat: fotografie ( nejlépe nějaké na vystřihovani ); vhodné ozdoby , washi pásky, razítka ,výseky apod. Kdo nemá fotografie, může vyrábět album " Město " bez fotografií, ty dolepíte později doma.

Prosím, přineste si: KNÍŽKU S PEVNĚJŠÍMI LISTY! (dole ukázka vhodné knížky, kterou Naty koupila v Levných knihách)  + štětec plochý na šeps, štětce kulaté na akvarelové barvy, gelovka bílá a černá, různé velikosti černých  linerů a fixy  (tenký a silnější); skalpel, řezací podložka, Kores ( nejlépe 2x ), razítkovací barvy, akrylový bloček, akvarelové pastelky, nůžky, tužka, pravítko.

Budeme mít k dispozici: lak, razítka na motivy města, akrylové barvy, gesso, strukturovací pastu, akvarelové pastelky, 2 černé  razítkovací polštářky Versafine a zdobení, Spellbinders a šablonky s motivy města.

IMG_5993_sRGB

IMG_6055_sRGB

 

 *********************************************************************************

S Monikou budeme háčkovat. V ceně máte háček a půl klubka (univerzální šedé barvy), ze kterého uháčkujeme nízký košík nebo úzký vyšší, do kterého vleze i květináč.

Pokud bude zájem o háčkování síťovky, je potřeba si objednat 3 klubíčka příze za cca 120 kč na stránkách lektorky www.prize-hackovani.czPokud si s objednáním nebudete jisti, napište Monice do kontaktů.

kosiky
 
*********************************************************************************
 
 
S Jitkou budeme šít abum. Na desky využijeme opět papír/nepapír :-) Desky si nabarvíme na oblíbenou barvu, nalakujeme a všijeme několik složek čtvrtek. Hřbet můžeme šít do pravidelných obdélníků nebo srdíček... kdo bude chtít, přidá korálky...
 
Od nás dostanete: bílý papír/nepapír; bílé čtvrtky 190 gr/m2, bavlnky, lak, akrylové barvy na desky alba
 
Vezměte si: oblíbené korálky a jiné přívěsky (musí jimi projít jehla s bavlnkou) Budu ještě zkoušet "pošití" desek s látkou, bude šicí stroj a látku předem upřesním :-).
 
20190201_213048_resized
 
20190201_212913_resized
 
 

 

Pro rychlíky bude připraven speciální Exploding box... album v krabičce :-) ... vše dostanete.

 

*********************************************************************************

Vezměte si prosím podložky na tvoření, pravítko, tužku, oblíbená razítka apod...

*********************************************************************************

Budeme mít i novinkové zboží na prohlédnutí a koupi v hotovosti s 10% slevou ... navíc bude možnost platby kartou, v tomto případě bude sleva 8% :-).

Vhodná knížka na tvoření s Naty :-)

image1

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
luka luka
5
A Avatar autora | 15.4.2019
Bylo to moc prima! Ostatně jako vždy... Líbily se mi natištěné návody, dle kterých jsme pracovaly samostatně, a líbilo se mi, jak jsou všichni ochotní pomoct, když nám to "hlava nebere". Okýnko s Naty mě oslovilo nejvíc, je to fajn vychytávka, a není to zas až tak těžké.(jenom vás pak bude bolet ruka :-) ). Boxík od Aktijky se hodí jako super dárek, kdy obdarovaný padne obdivem, a zase: není to těžké. Deníček se hodí a není jich nikdy dost. Mne osobně nejméně oslovilo háčkování, takže jsem se mu vyhla, ale nikdo mě nekamenoval a neubezdušil. Prostě prima víkend mezi stejně praštěnými kreativkami. Přijela jsem "slabá na těle, ale silná na duchu" (děkuji za půjčení Jarku Nohavicovi), asi hodinu jsem hned po příjezdu spala jak zabitá, a teď zas radostně do pracovního procesu - juchuchúúú!!! P.S. Jo! A viděla jsem (KONEČNĚ!) živou Helge! Kiš kiš! Sáša

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.