Domů / O nás
Facebook
 
 
Naskladňujeme...

27.7. světýlka CHYBI TRONICS

20.7. novinky od GALERIA PAPIERU

např. WYPRAWA DO RAJU

1.7. papírové kytky CHERRY

26.6. vyřezávací šablony ROSY OWL

20.6. práškové barvy BRUSHO

17.6. letní sada SUMMER BLISS

16.6. doplňujeme Scrapiniec

15.6. razítka Gorjuss

14.6. šablony od Broučka

13.6. Artemio ADORABLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nás

Scrapbook jsem objevila v roce 2005 a o pár měsíců později mu naprosto propadla :-) V té době ještě u nás nebylo moc možností nákupu scrapbookových pomůcek a proto jsem začala pro sebe a své kamarádky objednávat v USA. Za chvilku se z toho stala tradice a my každý měsíc objednávaly aktuální novinky.... a protože "chtivých" kamarádek bylo čím dál tím víc, vznikl v dubnu 2010 tento obchod - HuráPapír.

 Jsem členkou SCRAPMAFIE. V nakladatelství ZonerPress vyšla v lednu 2011 naše kniha Scrapbook - originální fotoalba a dárky. Vložily jsme do ní skoro rok práce a mnoho let zkušeností s touto skvělou zábavou a krásným koníčkem. Doufáme, že se vám bude líbit a přinese vám radost i užitek.

Ve scrapbooku mám i pár ocení, kterých si moc vážím. Např. v květnu 2010 mi vyšla stránka v americkém časopise CREATING KEEPSAKES Tips&Tricks...

V roce 2008 jsem vyhrála 12" stránku roku.

 

Nejvíc tvořím stránky pro svoje dvě děti a přáníčka pro rodinu. Teď je bohužel času mnohem méně, ale jak je volná chvilka... :-)

Několikrát ročně navštěvuji zahraniční kreativní veletrhy (USA, Anglie...), kde se účastním workshopů. Zatím jsem si nejvíc užila workshop u Dyan Reyveley a Jo Firth-Young. Další sen, který bych si chtěla splnit, je workshop u Diny Wakley.

 

1/2015 workshop u Dyan Reyveley, USA

 

 

1/2015 CHA největší scrapbookový veletrh v USA... více o veletrhu na našem blogu.

 

2/2016 Workshop u Tima Holtze, Anglie... více o kurzu na našem blogu.

 

3/2016 workshop u Finnabair, Maďarsko... více o kurzu na našem blogu.

 

2/2017 velké workshopy u designérů Paper Artsy v anglickém Birminghamu... JoFy, Tracy, Lin Brown, Leandra a Seth Apter... více na našem blogu.

 

Ptejte se ... Mám spoustu různých užitečných (např. Silhouette, Big Shot) i těch méně užitečných pomůcek :-)

Děkuji za Vaši přízeň,

Jitka Dušáková/Aktijka