Domů / O nás
Facebook
 
 
Naskladňujeme...

20.6. práškové barvy BRUSHO

17.6. letní sada SUMMER BLISS

16.6. doplňujeme Scrapiniec

15.6. razítka Gorjuss

14.6. šablony od Broučka

13.6. Artemio ADORABLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nás

Scrapbook jsem objevila v roce 2005 a o pár měsíců později mu naprosto propadla :-) V té době ještě u nás nebylo moc možností nákupu scrapbookových pomůcek a proto jsem začala pro sebe a své kamarádky objednávat v USA. Za chvilku se z toho stala tradice a my každý měsíc objednávaly aktuální novinky.... a protože "chtivých" kamarádek bylo čím dál tím víc, vznikl v dubnu 2010 tento obchod - HuráPapír.

 Jsem členkou SCRAPMAFIE. V nakladatelství ZonerPress vyšla v lednu 2011 naše kniha Scrapbook - originální fotoalba a dárky. Vložily jsme do ní skoro rok práce a mnoho let zkušeností s touto skvělou zábavou a krásným koníčkem. Doufáme, že se vám bude líbit a přinese vám radost i užitek.

Ve scrapbooku mám i pár ocení, kterých si moc vážím. Např. v květnu 2010 mi vyšla stránka v americkém časopise CREATING KEEPSAKES Tips&Tricks...

V roce 2008 jsem vyhrála 12" stránku roku.

 

Nejvíc tvořím stránky pro svoje dvě děti a přáníčka pro rodinu. Teď je bohužel času mnohem méně, ale jak je volná chvilka... :-)

Několikrát ročně navštěvuji zahraniční kreativní veletrhy (USA, Anglie...), kde se účastním workshopů. Zatím jsem si nejvíc užila workshop u Dyan Reyveley a Jo Firth-Young. Další sen, který bych si chtěla splnit, je workshop u Diny Wakley.

 

1/2015 workshop u Dyan Reyveley, USA

 

 

1/2015 CHA největší scrapbookový veletrh v USA... více o veletrhu na našem blogu.

 

2/2016 Workshop u Tima Holtze, Anglie... více o kurzu na našem blogu.

 

3/2016 workshop u Finnabair, Maďarsko... více o kurzu na našem blogu.

 

2/2017 velké workshopy u designérů Paper Artsy v anglickém Birminghamu... JoFy, Tracy, Lin Brown, Leandra a Seth Apter... více na našem blogu.

 

Ptejte se ... Mám spoustu různých užitečných (např. Silhouette, Big Shot) i těch méně užitečných pomůcek :-)

Děkuji za Vaši přízeň,

Jitka Dušáková/Aktijka