PODZIMNÍ Víkendové setkání v Lukách nad Jihlavou

Kód: LUKA_4
1 400 Kč
Obsazeno
Položka byla vyprodána…

5 míst volných na ternín 18. - 20.10. 2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bližší informace k víkendovému kurzu.

1. TERMÍN  18. - 20.10. 2019  - 5 volných míst

2. TERMÍN 8. - 10.11. 2019 ... plně obsazeno, náhradníci zapsáni

  • PŘÍJEZD v pátek po 15 hodině ... nejlépe do 18,00 (18,30 bude večeře). Pokud přijedete později a budete mít objednanou večeři, schováme ji :-)
  • ODJEZD v neděli po obědě. Oběd budeme mít ve 12,00 hodin ... kdo nebude obědvat, může odjíždět dle zájmu, nejpozději do cca 13,30 hodin.
  • JÍDLO.... prosím, I.TERMÍN pište mi do 10.10...... děkuji!!! 

 luka-jidlo

Stačí mi napsat, večeře pátek - 1. a pod :-) ... také nezapomeňte na snídaně, jestli ano nebo ne :-). Snídaně jsou bohaté, bývá  džus .. zelenina, salámy a šunky.. něco teplého (párky, vajíčka). Kdo si poveze jídlo vlastní, prosím, vezměte si kastrůlek, ve kterém si to ohřejete + talířek a příbor.

 

  • PLATBY

Budete na místě platit (záloha není) 700 kč ubytování za 2 noci + 4x hlavní jídlo + 2x snídaně + 120 kč za pronájem společných prostor. Maximální cena při využití všeho je cca 1500,-Kč. Vezměte si prosím raději ručník (většinou je, ale také už nebyl). Budeme ubytovaní tady ... www.erudito.cz

KURZOVNÉ (lektoři, materiál, pomůcky)... 1.400,-Kč


  • BUDEME TVOŘIT

S Natálkou si vyrobíme nádherné zimní acetátové album s průhledy a chrastidly. Album bude o velikosti A5 s 6ti průhlednými zarámovanými listy včetně obalu.

 Od nás dostanete / půjčíme: bílé čtvrtky, acetátové fólie,  speciální gel, texturovací pastu, šablony, rýhovací podložku, akrylové barvy, magnety, černý a bílý StazOn, třpytky, glitry...

Přineste si prosím: řezací podložku a sklapel nebo nožík na koberce, rýhovací podložku... kdo má, kovové pravítko, nůžky, tužky, akrylový bloček ... + kdo má, tak razítkovací barvu StazOn (bílou a černou), hodně oboustranné pásky! (bude i k nákupu), oblíbená zimní razítka, glitry a třpytky a další smetí do chrastidla , 3D lepidlo (glossy apod.), doporučujeme zimní sadu čtvrtek s krajinou ... základ alba se může udělat z této sady... kdo nebude mít, udělá si základ alba z bílých čtvrtek.

Kdo má, vezměte si fotografie, zakomponujeme je rovnou do alba. Pokud fotky nebudou, dají se pak nalepit na acetátovou folii. Fotografie budou lepší menší, celá šíře alba je cca 14 cm.

IMG_0837

IMG_0838


S Bárou budeme korálkovat :-) Vyrobíme si dračí náramek z korálků a andělku.

 Od nás dostanete / půjčíme: vše :-)
 
naramek
 
 Můžete si vzít bavlnky a vyrobit si další náramky, případně kleště na šperky ... pokud máte.

 S Jitkou ... budou dva typy minialb. Na bílé základy budete mít vše v balíčku ... na dozdobení se budou hodit sady čtvrtek. Využijete i papíry s obrázky na vystřihování, tak proberte domácí zásoby :-). Vhodné sady budeme mít i ke koupi. Samozřejmě, co zvládnete, bude...  Obě alba mám zatím rozpracované... do Luk budou kompletní ukázky... snad :-).

První, vodopádové album bude velké 17 x 17 cm. 

20190929_013452_resized

Druhé album bude skvělé na visačky. Je velké 8 x 14,8 cm a má 5 stran.

Photo Collage_20190929_014708639_resized

 

NAHLASTE MI PROSÍM, KDO POJEDE VLAKEM A KDY MÁM ČEKAT AUTEM NA NÁDRAŽÍ. OD UBYTOVÁNÍ TO JE VZDÁLENO CCA 1 KM...

Přivezeme Vám do Luk Vaše objednávky z našeho e-shopu. Jen se prosím ozvěte, že máme balík přivézt!!! :-)

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!

PS: K dispozici bude vyřezávací strojek SPELLBINDERS... pro potřebu výřezů na naše projekty. Pokud si budete chtít řezat větší množství na domácí tvoření, vezměte si prosím svoje řezací desky. Bohužel se hodně ničí a nejsou započítány v ceně kurzovného :-).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.