Domů / VŠE + SCRAPBOOKING / KURZY SCRAPBOOKINGU
Víkendový kurz v Lukách nad Jihlavou ... 26. - 28.5. 2017

Víkendový kurz v Lukách nad Jihlavou ... 26. - 28.5. 2017

Kód: luka_2
Dostupnost: Skladem
1.200,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.

Žádné hodnocení.Víkendový kurz v Lukách nad Jihlavou ... 26. - 28.5. 2017

Bližší informace k víkendovému kurzu. Program máme velmi nabitý, nebojte se ničeho... nenutíme, nehoníme, tvoříte podle svého tempa... Vládne nám tam příjemný tvořící chaos :-).

 

2. TERMÍN  26.- 28.5. 2017

  • PŘÍJEZD v pátek po 15 hodině ... nejlépe do 18,00 (18,30 bude večeře). Pokud přijedete později a budete mít objednanou večeři, schováme ji :-)
  • ODJEZD v neděli po obědě. Oběd budeme mít ve 12 hodin ... kdo nebude obědvat, může odjíždět dle zájmu, nejpozději do cca 14 hodin.

 

  • PLATBY

Budete na místě platit přímo Eruditu (záloha není) 700 kč ubytování za 2 noci + 4x hlavní jídlo (105,- až 135,-Kč) + 2x snídaně (80,-Kč) + 120 kč za pronájem společných prostor. Maximální cena při využití všeho je 1520,-Kč. Jídlo není povinné, můžete si přivézt vlastní. K dispozici je mikrovlná trouba, na pokojích jsou lednice. Vezměte si prosím raději ručník (většinou je, ale také už nebyl). www.erudito.cz

+ KURZOVNÉ (lektoři, materiál, pomůcky)... 1200,-Kč vč. 21% DPH

 


  • BUDEME TVOŘIT

S Natálkou si vyrobíme nádherné akvarelové album 20x21 cm. Budeme používat obrázky Mumínků, album bude rodinné, veselé, letní... Hodí se pro všechny věkové generace :-) Album bude vhodné na černobílé fotky 9x13 cm. Nebojte, můžou být i vintage barvy!

Od nás dostanete, budeme používat: 4 lepenky na album, 8 akvarelových čtvrtek, mumínky, 2 bílé čtvrky na rámečky na fotografie, pauzovací papír, svazovat budeme knihařskými kroužky nebo cinchem.

Přineste si prosím: velké lepidlo KORES, 3D lepící pásku, oboustrannou lepící pásku, velké Glossy lepidlo (nebo nějaké podobné 3D lepidlo), černou a bílou gelovku, tenký vodní (nebo obyč.) štětec, větší štětec kulatý, nůžky na vystřihování.

Pokud máte, vezměte si: distress barvy (polštářky), akvarelové pastelky


S Kakou si vyrobíme úžasný prsten z fima.

Kakou nás provede výrobou prstenu, ale výsledný design bude na každem z nás. Jak barevně, tak tvarem i tím co na prstenu bude. Může být bláznivý nebo seriózní, více či méně nositelný :-).

Přineste si prosím: vteřinové lepidlo


S Ponou si procvičíme vybarvování distress reinky. Budeme vybarvovat Magnolia motivy panenek. Využijeme je pak na receptářové kartičky, případně přáníčka.

Od nás dostanete, budeme používat: akvarelové čtvrtky, distress reinky, bordurové raznice, distress barvy se "šmudlátky"...

Přineste si prosím:  2x mini štětec na drobné vybarvování, čím tenčí, tím lepší :-), kelímek na vodu


S Kačkou Daňkovou budeme tvořit kytky z FOAMIRANU, které pak zapracujeme na A5 přáníčko s krabičkou. Budou k dispozici na přikoupení i základy na exploding boxy...

Od nás dostanete, budeme používat: 4x bílá čtvrtka, vyřezané motivy z ... růžový + zelený + bílý foamiran, pestíky, průhlednou fólii A5 do okýnka krabičky, bude k dispozici žehlička, big shot na výřezy kytek a lístků, olejové pastely na dobarvení foamiranu, tavná pistole, rýhovací podložka.

Vezměte si: Glossy nebo PVA lepidlo

Pokud máte, vezměte si: něco na dozdobení přáníček, scrapbokový papír podle svého vkusu na přání... můžete si vzít i svoji cestovní žehličku, tavnou pistoli, rýhovací podložku (na výrobu krabičky)...


S Jitkou si vyrobíme hooodně 3D minialbum :-). Bude se různě otáčet a klopit......

Od nás dostanete: 3 bílé grafické čtvrtky 12", budeme používat i rýhovací podložku a řezačku.

Prosím, vezměte si: oblíbenou scrapbookovou sadu čtvrtek... využijete jakoukoliv velikost 6 nebo 12". Já použila sadu od Galerie Papieru, vhodné jsou i Lemon Craft apod. Na minialbum využijete cca 3-4 velké potištěné čtvrtky.


Navíc bude bude k dispozici BIGZ řezací šablona od T. Holtze na domeček ... vyrobíte si vše, co zvládnete :-)

Od nás dostanete: 2 bílé čtvrtky 12" + zapůjčení Big Shotu s šablonou.

Prosím, vezměte si: oboustrannou lepící pásku, určitě se bude hodit i lepidlo Glossy, scrapbookové čtvrtky na polepení domu dle vkusu. Můžete si přivézt i kraft čtvrtku... na základ domku.


PS: Prosím, pokud máte, vězměte si horkovzdušnou pistoli + "prodlužovačku" ... budeme pro zrychlení práce hodně sušit :-) Lepidlo Glossy nebo oboustrannou pásku, pokud neseženete, budeme mít k prodeji... Také se bude hodně používat rýhovací podložka, řezačka na papír... BUDETE POTŘEBOVAT I PODLOŽKU NA TVOŘENÍ NA STŮL... Máme kurzy nyní velmi náročné na pomůcky, bylo by super, pokud budete mít razítkovací barvu archival, nějaké distress barvičky, akvarelové pastelky... a pod. Vše si prosím označte :-) Děkuji!!!
NAHLASTE MI PROSÍM, KDO POJEDE VLAKEM A KDY MÁM ČEKAT AUTEM NA NÁDRAŽÍ. OD UBYTOVÁNÍ TO JE VZDÁLENO CCA 1 KM...

Přivezeme Vám do Luk Vaše objednávky z našeho e-shopu. Jen se prosím ozvěte, že máme zboží přivézt!!! :-)

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.