Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2572 hodnocení
5
2551x
4
15x
3
3x
2
1x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LV
Lenka Vacardova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2019
Jsem velice spokojená
JP
Jarmila Poláchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2019
Nakupuji zde už poněkolikáté a vždy jsem spokojená, ráda se vrátím.
MP
Mariana Petrenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2019
Super obchodík , maximálna spokojnosť
B
Pačesová Božena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2019
Já maximálně a už dlouhou dobu :)
BB
Bohumila Bláhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2019
velká spokojenost
KA
Kubešová Adriana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2019
Ano vše ok. :))
HV
Havlíčová Věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2019
maximální spokojenost. rychle dodáno. vše super zabaleno.
KK
Kateřina Kowalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2019
Dobrá komunikace, rychlá dodávka zboží. :)
MV
Monika Vrtělová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2019
Velká spokojenost.
RF
Renáta Fialová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2019
Jsem velice spokojená, zboží přišlo rychle a samolepky jsou boží.
OM
Olga Mendlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2019
Sháněla jsem konkrétní razítko, které nebylo skladem. Nastavila jsem si hlídání, email přišel hnedka, jak bylo razítko naskladněno. Pak už vše proběhlo rychle a úplně bez problémů. Jsem spokojená :-)
L
Lenka N.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2019
Jsem velmi spokojená, zboží přišlo velmi rychle a celkově je eshop moc sympatický. Kéž by to tak fungovalo všude.
ZL
Zdenka Lukoszová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2019
S obchodem jsem velice spokojená
VF
VÍTĚZSLAVA FRÝBOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2019
ano jsem velice spokojena
ET
Eliška Trhalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2019
Spokojenost, nakup probehl rychle a bezproblemove
JB
Jitka Bartošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2019
Doporučuji. Vše dobré. :) Děkuji. Někdy vyrobte i velikonoční nápis Požehnané Velikonoce a Alleluja. Stáal bych o to. :)
JŠ
Jana Špaňhelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2019
Skvele
KK
Kamila Křížová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2019
Perfektní obchod. Děkuji za něj????????
A
Aneta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2019
Rozhodně doporučuji! Skvělá komunikace, přístup a produkty.
