Vrácení nebo reklamace zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14ti DNŮ OD PŘEVZETÍ...
Pokud Vám zboží nevyhovuje nebo se nelíbí, samozřejmě máte možnost vrácení. Na vrácení zboží máte 14 dní... po telefonické dohodě i déle, od převzetí balíčku. Zboží nám prosím zašlete na níže uvedenou adresu. Do balíčku nemusíte přidávat vytištěnou fakturu. Stačí pouze rukou napsaná informace o čísle objednávky a hlavně Váš účet, na který požadujete vrácení peněz. Vrácené zboží prosím dostatečně zabalte, aby při dopravě nedošlo k jeho poškození. Peníze vracíme do 7 dnů po obrdžení a kontrole zboží.
 
REKLAMACE OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ
Vyskytla se u Vámi objednaného zboží vada nebo nejste spokojeni s jeho kvalitou? Zboží můžete během dvou let  od jeho převzetí reklamovat. Při reklamaci nám prosím předem napište, pošleme Vám náš reklamační kód do Zásilkovny. Pak už stačí pouze zboží zabalit a na balíček napsat náš číselný kód. Balíček předáte na jakékoliv pobočce Zásilkovny. Za odeslání nic neplatíte!

Nepotřebujeme fakturu. Objednávku si vyhledáme podle jména a přibližného času doručení :-). Reklamace vyřizujeme v co nejkratším termínu, maximálně do 30ti dnů-

 
ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ:
Jitka Dušáková, HuráPapír.cz
Ječná 24
621 00  Brno
tel. 777 707 176

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.