Aladine - tampominos / Farmářské trhy - razítka pro děti od 3 let

Kód: 6409
280 Kč
Skladem (1 ks)

13 velkých razítek + černá razítkovací poduška o průměru 8 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky velkému barevnému polštářku stačí k obarvení razítka jediný pohyb. Razítko položte na podušku, dlaní nebo prsty rovnoměrně zatlačte.

Zvolený motiv obtiskněte jedním pohybem na papír. Obtisk je za několik sekund dostatečně zaschlý. A můžete začít s obrázkem tvořit dál.

Razítkovací barvu lze z pokožky snadno umýt studenou vodou nebo pomocí mýdla. V případě, že barva znečistí látku (ubrusy, oděv), doporučujeme látku zaprat ve studené vodě pomocí jádrového mýdla. Doporučujeme ochránit porézní materiály jako dřevo, papír, malbu nebo tapety - jejich čištění by mohlo být obtížné.

Ihned po skončení hry umyjte razítka pod tekoucí studenou vodu, můžete je umýt i kartáčkem. Nechte je osušit vraťte do kabičky. Do tohoto závěrečného procesu můžete zapojit i dět a naučit je starat se o svá razítka, aby byla vždy připravena k dalšímu tvoření i hraní.

Pokud se Vám po velmi častém mytí stane, že linie na vrchní části razítka budou postupně smazávat, dopoučujeme je obkreslit permanentním nesmazatelným fixem na CD.

Tip: Barvený polštářek vždy zavírejte víčkem a uchovávejte ho tak, aby směřoval víčkem dolů. Tak bude vždy perfektně připraven k dalšímu použití!

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumová na pěně
Téma motivů: děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.