TSUKINEKO - STAMP CLEANER - čistidlo na razítka
56 ml; čistící médium na razítka (nevhodné na barvy StazOn). Použití: HOUBIČKA... potřete razítko a očistěte hadříkem.


.jpg?679e9486)
Praktický čistič razítek Tsukineko Stamp Cleaner je určený pro pravidelnou péči o razítka po použití běžných inkoustů. Účinně odstraňuje zbytky pigmentových, dye a craft inkoustů a pomáhá udržovat razítka čistá a připravená k dalšímu tvoření.
Lahvička je opatřena houbičkovým aplikátorem, díky kterému můžete čistič nanést přímo na razítko. Poté stačí inkoust setřít hadříkem nebo razítko dočistit v čisticím boxu a opláchnout vodou.
Vlastnosti:
- objem 56 ml
- praktický houbičkový aplikátor
- vhodný pro gumová razítka
- odstraňuje pigmentové, dye a craft inkousty
- lze použít také na razítkovací bloky, sklo a plast
- kód produktu 05SCL56 / SCL-56
- UPC 712353860018
Použití: Naneste čistič přímo na povrch razítka a krouživým pohybem jej rozetřete. Rozpuštěný inkoust setřete čistým hadříkem. Pokud se inkoust odstraňuje obtížněji, nechte přípravek krátce působit.
Pozor: Tento čistič není určený pro inkousty StazOn – pro ně použijte speciální StazOn Stamp Cleaner (05SZL56). Vaessen Creative zároveň uvádí, že přípravek není vhodný pro clear razítka.
Oproti předchozímu StazOn Cleaneru je tedy tento přípravek vhodný na běžné razítkovací inkousty; StazOn Cleaner je naopak určený pro permanentní StazOn inkousty.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

